Bezpieczne nawierzchnie – płyty SBR i EPDM, | Warszawa

Bezpieczne nawierzchnie – Warszawa

Bezpieczne nawierzchnie to oferta skierowana do mieszańców Warszawy.  Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie produkcji bezpiecznych nawierzchni, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet trudne i skomplikowane zlecenia. Korzystamy z najwyższej jakości surowców i dbamy o każdy detal, by w efekcie stworzyć w pełni bezpieczną podstawę do aktywnego spędzania czasu. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic!

Czym jest bezpieczna nawierzchnia?

Bezpieczne nawierzchnie wykonywane są z granulatu gumowego i lepiszcza poliuretanowego, których to połączenie tworzy amortyzującą upadki strefę tym samym chroniąc przed groźnymi obrażeniami. Dostępne są w wielu, różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu poza aspektem funkcjonalnym, pełnią także funkcje ozdobne. Niezwykle solidne, odporne na uszkodzenia, elastyczne oraz antypoślizgowe. Swoje zastosowanie znajdują w miejscach zabaw dla dzieci, ale także w zagospodarowanych w sposób przystosowany do uprawiania aktywności fizycznej.

Oferta Flexizone

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy bezpieczne nawierzchnie w Warszawie, stosowane zarówno w miejscach publicznych, na placach zabaw, siłowniach, jak i w przydomowych ogródkach. Gwarantujemy doskonałą jakość, odporność na uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych. Wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic, zainteresowanych bezpiecznymi nawierzchniami prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków współpracy.