Nawierzchnia na plac zabaw

Kalejdoskop dzieciństwa powinien być kolorowy, przeplatany wspomnieniami wyśmienitej zabawy z rówieśnikami. Aby dzieci wspominały ten czas wyłącznie pozytywne, należy zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa, czyli maksymalną ochronę zdrowia bez odbierania im ekspresji. To pozwoli na pełen rozwój zarówno fizyczny, emocjonalny, jak i rozwój wyobraźni

Nasza nawierzchnia na plac zabaw, pozwalają osiągnąć taki rezultat. Dlatego warto sięgnąć po elastyczne płyty gumowe na place zabaw, które znajdziecie w naszej ofercie. Proponowana nawierzchnia na plac zabaw, jest odporna na działanie czynników zewnętrznych i na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym pozostaje miękka i zabezpieczają dziecko minimalizując skutki upadku. Oferowana nawierzchnia na plac zabaw posiada certyfikat HIC.

Przechodząc do konkretów – opracowaliśmy kilka rodzajów bezpiecznej nawierzchni dedykowanej do stref dla dzieci.

Są to min.: wielokolorowe płyty na plac zabaw SBR i EPDM,  uzupełniane w ofercie o narożniki gumowe, nakładki na obrzeża betonowe oraz elastyczne obrzeża gumowe.

Natomiast nasza nawierzchnia na plac zabaw to odpowiedź dla najbardziej wymagających Klientów. Umożliwiają pełen wybór w zakresie tworzenia kolorowych kształtów i gier na podłożu. Posiadamy także alternatywną nawierzchnię, jaką jest mata przerostowa, charakteryzująca się między innymi wysokimi właściwościami amortyzującymi, a zwiększona zawartość granulatu gumowego w macie znacząco wpływa na jej wytrzymałość.

Wszystkie te bezpieczne nawierzchnie, są nie tylko wodoprzepuszczalne, antypoślizgowe, ale również odznaczają się wyjątkową estetyką, dlatego cieszą się tak ogromnym uznaniem, wśród bardzo wymagających odbiorców. Nasze bezpieczne podłoża na place zabaw, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i w różnych wymiarach.

Oczywiście produkty nasze posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, potwierdzające wymogi higieniczne i środowiskowe. Zapraszamy!

Produkujemy bezpieczne nawierzchnie najwyższej klasy– plac zabaw nigdy nie był
tak bezpieczny