Nawierzchnie antypoślizgowe - wodne place zabaw | Flexizone.pl

POOLZONE – WODNE PLACE ZABAW – NAWIERZCHNIE ANTYPOŚLIZGOWE i WODOPRZEPUSZCZALNE

Wodne place zabaw i parki wodne to miejsca pełne radości i zabawy. Jednak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, niezbędne są odpowiednie nawierzchnie. Flexizone oferuje dwa rozwiązania: płyty gumowe oraz nawierzchnie wylewane.

Płyty gumowe to doskonałe rozwiązanie dla wodnych placów zabaw. Są one wykonane z wysokiej jakości granulatu co sprawia że ich powierzchnia jest nie tylko antypoślizgowa, ale również posiada strukturę antybakteryjną (ACTIVEFRESH). Dzięki temu dzieci i dorośli mogą bawić się bez obaw o poślizgnięcie. Dodatkowo, płyty są odporne na promieniowanie UV, co zapewnia ich długą żywotność.

Elastyczne nawierzchnie wylewane to kolejne rozwiązanie oferowane przez Flexizone. Są one wykonane z specjalnej mieszanki, która po wyschnięciu tworzy twardą, ale elastyczną powierzchnię. Tak jak płyty EPDM, nawierzchnie wylewane są antypoślizgowe, antybakteryjne, wodoprzepuszczalne i odporne na promieniowanie UV.

Oba rozwiązania są nie tylko bezpieczne, ale również estetyczne. Dostępne są w różnych kolorach dzięki czemu można je dopasować do każdego placu zabaw. Dodatkowo, zarówno płyty EPDM, jak i nawierzchnie wylewane są łatwe w konserwacji.

Bezpieczeństwo na wodnych placach zabaw oraz z parkach wodnych jest niezwykle ważne. Dzięki rozwiązaniom Flexizone, każde z wymienionych miejsc może je zapewnić osobom z nich korzystającym.

Nata gumowa na basen jako podłoże

Maty Higieniczne

Wylewana nawierzchnia na baseny

Nawierzchnia wylewana na wodne place zabaw

Produkujemy bezpieczne nawierzchnie najwyższej klasy– plac zabaw nigdy nie był
tak bezpieczny