BAU 2023 relacja po targach


BAU 2023 relacja po targach

Spółka ELS POLAND na największych targach budowlanych w Europie 17-22.04.2023

Dziękujemy za udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim były targi BAU 2023 w Monachium.

Nasza firma, zaprezentowała produkty serii FLEXIZONE – bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw. Targi BAU to wydarzenie, które przyciąga wystawców i gości z całego świata, którzy chcą poznać najnowsze trendy i rozwiązania w branży budowlanej, architektury i projektowania wnętrz.

Dzięki Państwa obecności udało nam się przedstawić nasze innowacyjne produkty oraz omówić wiele ciekawych pomysłów na poprawę bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy. Byliśmy bardzo zadowoleni z liczby interesujących osób, które odwiedziły nasze stoisko i z zainteresowania, jakie nasze produkty wzbudziły.

Chcielibyśmy również podziękować za wszystkie cenne uwagi i sugestie, które pozwolą nam jeszcze bardziej rozwijać nasze produkty i usługi. Dzięki Państwa zaangażowaniu i udziałowi na targach BAU 2023 w Monachium, udało nam się nawiązać wartościowe kontakty i poznać wiele interesujących ludzi. Mamy nadzieję, że nasze produkty przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa dzieci na placach zabaw w Europie i na świecie.

Warto również zaznaczyć, że nasza obecność na targach BAU 2023 była współfinansowana z Funduszy Europejskich, co pozwala nam na dalszy rozwój naszej działalności eksportowej i prezentację oferty firmy na rynkach zagranicznych, w tym w Stanach Zjednoczonych. Dziękujemy raz jeszcze za Państwa udział w BAU 2023 i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z naszymi Klientami.

Z poważaniem,

Dział Handlowy FLEXIZONE