Regulamin promocji „Gra podwórkowa gratis” obowiązującej w dniach 24.11 – 30.11.2023r. („Black Friday 2023”)


1. Niniejszy Regulamin określa zasady Promocji przeprowadzanej przez ELS Poland SP. z o.o. z siedzibą w Krakowie na terytorium Polski w sklepie internetowym oraz przy zamówieniach bezpośrednich złożonych za pomocą maila, formularza kontaktowego na stronie internetowej oraz telefonicznie.

2. Promocja obowiązuje w dniach 24.11 – 30.11.2023 r. lub do wyczerpania zapasów o ile nastąpi ono wcześniej („czas trwania Promocji”).

3. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów ELS Poland Sp. z o.o.

4. W ramach Promocji każda osoba, która w ramach jednej transakcji dokona zakupu wyznaczonej ilości płyt gumowych SBR w dowolnym kolorze, otrzyma grę podwórkową wytworzoną na płytach SBR.

– do min 50m2 (200 szt) płyt SBR – GRA KLASY

– do min 100m2 (400 szt) płyt SBR – GRA TWISTER

5. Jeden klient może otrzymać 1 grę podwórkową gratis niezależnie od wielkości zamówienia powyżej wymaganej ilości płyt SBR uprawniającej do skorzystania z promocji.

6. Kolor płyt SBR na których wykonana jest gra jest losowy i uzależniony jest od posiadanych stanów magazynowych w chwili składania zamówienia.

6. Klient może wybrać dowolną grę w przypadku zakupu odpowiedniej ilości płyt wymaganej do jej otrzymania.

7. Promocja nie łączy się z innymi promocjami znajdującymi się w sklepie internetowym.

8. Aby skorzystać z promocji należy poinformować o tym facie sprzedawcę przy składaniu zamówienia lub dodając komentarz w sklepie internetowym „PROMOCJA Gra podwórkowa gratis”

9. Czas realizacji zamówienia jest wskazywany przez Sprzedawcę w chwili składania zamówienia i może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od producenta. Jeśli zmiana terminu dostawy nastąpi to klient zostanie o tym fakcie poinformowany przez Sprzedawcę.

10. Organizatorem promocji jest ELS Poland z siedzibą w Krakowie, pod adresem ul. Ważewskiego 66, 30-499 Kraków, KRS: 0000495695, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 558-186-16-91.

11. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Flexizone.pl.