Bezpieczne nawierzchnie: mata na plac zabaw. Polski Producent
Dostarczamy najwyższej klasy bezpieczne nawierzchnie, proste w montażu i spełniające standardy bezpieczeństwa.

Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw dla dzieci!

bezpieczne nawierzchnie

Ceny producenta i terminowa realizacja zamówienia

Gwarantujemy realizację zleceń na terenie całego kraju. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia – doradzamy w wyborze rozwiązania, przygotowaniu podłoża oraz w sposobie montażu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny producenta i terminową realizację zamówień.

 

mata na plac zabaw

Bezpieczeństwo gwarantowane

Nasze nawierzchnie bezpieczne tworzą idealną strefę do uprawiania sportu lub zabawy. Świetnie nadają się jako mata na plac zabaw, boiska, baseny, lodowiska czy przydomowe tarasy. Skutecznie absorbują uderzenia (nawet podczas upadku ze znacznej wysokości), są antypoślizgowe i trwałe. Wszystkie podłoża Flexizone spełniają normę PN-EN 1177, posiadają certyfikat HIC oraz atest PZH.

bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw

Standardy produkcji na najwyższym poziomie

Certyfikaty to nie wszystko. Podczas produkcji dbamy o przestrzeganie najbardziej wymagających przepisów unijnych takich jak EN-PN- 1178. Sami poddajemy się regularnym kontrolom, przeprowadzanym przez polskie centra akredytacji, co gwarantuje utrzymanie standardu na najwyższym poziomie. Z nami zbudujesz bezpieczne nawierzchnie!

Syntetyczne bezpieczne nawierzchnie z płyt gumowych świetnie sprawdzą się o każdej porze roku!

Skutecznie odprowadzają wodę, nie wymagają zabiegów konserwacyjnych, są estetyczne i kolorowe.

null

SZEROKI WYBÓR ROZWIĄZAŃ

Posiadamy różnej grubości płyty wykonane z granulatu gumowego, elastyczną kostkę brukową, a także szeroką ofertę obrzeży i podjazdów. Realizujemy zamówienia na elastyczne podłoża wylewane, które świetnie sprawdzą się na dużych przestrzeniach.

Łatwe w montażu

ŁATWE W MONTAŻU

Montaż syntetycznych płyt lub układanie gumowej kostki bez problemu można wykonać samodzielnie. Umożliwiają to równomiernie umiejscowione kołki, proste krawędzie płyt czy kostek i łatwy w obróbce materiał, z którego zostały wykonane.

Kreatywne

KREATYWNE

Projekt placu zabaw musi zachęcać dzieci do zdobywania nowych umiejętności ruchowych i rozwijać motorykę, która w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wymaga pobudzenia. Nasze nawierzchnie na place zabaw świetnie sprawdzą się w tej roli!

Paleta kolorów flexizone

KOLOROWE

Podłoża wykonane z granulatu EPDM są dostępne w bogatej gamie soczystych kolorów. Dzięki zabarwieniu granulatu w masie gwarantujemy trwałe kolory, które przez długie lata są odporne na deszcz i promienie UV.

dotacje

Bezpieczna nawierzchnia

To podstawa komfortu, na który składają się właściwości estetyczne, praktyczne i zdrowotne. Gumy na podłogę są antypoślizgowe, łagodzą skutki upadku i zmniejszają ryzyko powstania kontuzji, redukują też obciążenie stawów.

Podłoże na plac zabaw

Właściwie przygotowane podłoże na plac zabaw ułatwia zamontowanie i wykończenie nawierzchni, dając gwarancję bezpieczeństwa. Oferowana przez Flexizone bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw jest mrozoodporna, wodoprzepuszczalna, antypoślizgowa, posiada również właściwości izolacyjne. Dzięki wielu cechom, maty na plac zabaw znajdują zastosowanie również w siłowniach, na balkonach, tarasie, czy patio. Mata pod plac zabaw świetnie sprawdza się także w strefach przybasenowych i innych rekreacji.

Maty pod plac zabaw

Możliwość dopasowania barwy posadzki do kolorów infrastruktury sprawia, że maty pod plac zabaw znajdują zastosowanie również w eleganckich miejscach. Często też dodają wytworności tym całkiem zwyczajnym, bo nawet odrobina luksusu może nadać zwyczajności wyszukanego stylu i barw.